Рішення № 41Довгалівської сільської ради від 2 березня 2016 року   6 сесії - 7 скликання "Про внесення змін до регламенту Довгалівської сільської ради 7 скликання".

           Відповідно до Закону України від 26.11.2015 року № 842-VIII "Про внесення зміни до ст.59 Закону України "Про місцеве  самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань " за погодженням з постійними комісіями,  Довгалівська сільська рада  в и р і ш и л а:

1. Внести до регламенту Довгалівської сільської ради 7 скликання затвердженого рішенням сільської ради від 05.11.2015 року № 11 такі зміни:

1.1.Статтю 28 викласти в такій редакції:

Стаття 28.Дані про результати поіменного голосування

28.1.Дані про результати поіменного голосування є відкритими для всіх. Секретаріат ради надає їх на прохання депутатів.

28.2.Результати поіменного голосування підлягають обовязковому оприлюдненню на офіційному сайті сільської ради та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

28.3.На офіційному веб-сайті сільської ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невідємною  частиною протоколу сесії сільської ради.

 

                             Сільський голова                                 О.М.Томчук

 

           Рішення № 223 Довгалівської сільської ради від 21 вересня 2015 року 50 сесія - 6 скликання "Про перейменування вулиць села Довгалівка".

          Відповідно до п.41 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", наказу Міністерства юстиції України від 6 липня 2012 року № 1014/5 "Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно", на виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів України та заборону пропаганди їхньої символіки" Довгалівська сільська рада вирішила:

1.Перейменувати вулиці в селі Довгалівка, а саме:

- вулицю Радянська на вулицю Молодіжна;

- вулицю Жовтнева на вулицю Вишнева;

- вулицю Червонопрапорна на вулицю Лугова;

- вулицю Червоноармійська на вулицю Веселкова.

2.Доручити секретарю Довгалівської сільської ради Козоріз С.В. забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення.

3.Запропонувати Державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України внести відповідні зміни до реєстрів Міністерства юстиції України.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів.

Сільський голова:                                  Томчук О.М.